“Kui me olime lapsed, siis me õppisime ja tundsime huvi enda sees toimuvast. Täiskasvanuna me kardame avada uksi, et leida vastuseid.”

Anthony Robbins

Me kõik elame maskides.

Täna on üks, homme teine mask. Nende vahetus toimub kiirelt ja valutult, sest oleme need endale ise ette pannud. Miks? Miks mängib inimene rolle ja unustab ära enda näo? Ehk kaitseme end tunnete eest, mis võiksid meile liiga teha?
Kas mõrvar on alati pelgalt külmavereline ja tundetu mõrtsukas?
Kas ema, kes karjub oma lapse peale on lihtsalt kibestunud bitch?
Kas õpetaja, kes mõnitab klassi ees õpilast on ülbe ja hoolimatu diktaator?
Ehk on need lihtsalt rollid, milles ta lõksus on ja tal puudubki ühendus iseendaga? Maski, mis on tihti ette pandud juba lapsepõlves ei osatagi eemaldada, sest me ei pruugi enam mäletada miks me selle maski ette panime. Me ei tea, et maske kandes ei pruugi me kunagi jõuda oma tegelike eesmärkideni ja unistusteni, sest meil puudub ühendus iseendaga.

Kas sina oled valmis viskama eest maskid, et minna kohtuma iseendaga?

Kutsun sind interaktiivsetele grupiseminaridele Lavendlisaalis

Need on väikesele grupile suunatud seminarid, kus ma aitan sul avada järjest uusi uksi sinu uude reaalsusesse. Selge pildi loomisel kasutan oma õpetaja Anthony Robbinsi strateegiaid, mida tuntakse maailmas strateegilise sekkumise psühholoogiana. Sinu sügav mure või probleem saab lahenduse läbi meeldiva arutelu. Et mitte tunda end ebamugavalt, siis võid soovi korral oma mure enne seminari mulle ka  kirjaposti saata. tere@carmenpritson.ee

Broneeri endale koht varakult, sest kohtade arv on piiratud.

Lavendli saal asub Tallinnas, Viljandi mnt 18 B

Alusta kirjutamist ja otsimiseks vajuta ENTER

Registreering